SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Ko reikia kad diena būtų sėkminga?
balandžio 18th, 2011 by Lina

Galbūt nuskambėjo kaip antraštė iš žurnalo apie verslą, bet viskas daug paprasčiau ir tikrai artima kiekvienam iš jūsų.

Turbūt kiekvieno gyvenime būdavo dienų, kai viskas krenta iš rankų, nesinori nieko imtis, nejučia apšaukiame nekaltą žmogų, ar tiesiog kaip juodas šešėlis iš paskos seka bloga nuotaika. Tad diena iš dienos siekdama to išvengti, atradau keletą būdų, kurie padeda tai pakeisti.

Visų pirma, svarbiausia yra išsimiegoti.  Pamiršti visus naktinius pasisėdėjimus prie kompiuterio, filmus, kol pradeda sunkėti vokai ir jau nebegalime prisiminti siužeto, ir tiesiog eiti miegoti anksčiau. Jūsų organizmas jums padėkos. Dar vienas dalykas, pabudus ryte, jokiu būdu nereikia gulėti ilgiau nei 15 minučių, nes paskui bus sunku atsikelti net puikiai išsimiegojus.

Antra, ką reikia padaryti sėkmingos dienos ryte tai – mankšta. Gal ir juokingai skamba, bet tai, ką mums diegdavo pradinėse klasėse, kad ryte reikia išsimiegoti, atsikėlus padaryti mankštą, iš tikro yra auksiniai patarimai. Jeigu palygintumėte savo savijautą prieš atliekant mankštą ir po to, pamatytumėt kontrastą. Štai gana geras pavyzdys, jei sunku sumąstyti trumpą mankštą rytais:  http://www.youtube.com/watch?v=NFvYjPYKi14&feature=related Tai truks tik kelias minutes, o jausitės daug žvalesni.

Sekantis žingsnis – pusryčiai. Ir nereikia pasiteisinimų, jog nėra laiko ar nenoriu, pusryčius valgyti reikia :). Kadangi išsimiegosite, liks laiko ir mankštai, ir pusryčiams. Beje, valgyti siūlyčiau baltyminį maistą (kiaušinius, pieno produktus), bet tinka ir paprasti sumuštiniai ar bet kas, ką valgote pusryčiams, žinoma, patariu valgyti kuo sočiau. Ryte medžiagų apykaita daug greitesnė nei dieną ar vakare, todėl kuo daugiau ir sočiau privalgysite – tuo energingesni būsite visą dieną.

Toliau einantis žingsnis – pats atsakingiausias ir reikalaujantis daugiausiai ryžto bei mąstymo. Tai darbų paskirstymas. Skirtingi žmonės gyvena skirtingu ritmu. Vieniems labiau patinka planuoti savaitę, dieną, kitiems apskritai neplanuoti, gyventi šia diena. Tačiau iš patirties žinau, jog tai tikrai neatneša nieko gero 😀 Tokiems tinginiukams siūlyčiau susiplanuoti tik ateinančios dienos pagrindinius darbus. Geriausia vakare, bet jeigu pasižadama laikytis savo užsibrėžtų punktų, ir juos užsirašius nepamirštama, galima ir tos pačios dienos ryte. Nereikia kruopščios dienotvarkės, tik tai, ką būtinai turite sutvarkyti. Svarbiausia, kad malonumai ir laisvalaikis turi sekti PO TO, kai atliksite svarbiausius darbus. Ir tai tikrai lauks jūsų kaip atlygis už tokią sėkmingą dieną:).

Paskutinis dalykas, ką turite padaryti vardan sėkmingos dienos, tai pailsėti. Poilsis, po to, kai viską atlikote, nuims nuovargį ir leis apgalvoti kitą dieną. Ir vėl galite eiti miegoti anksčiau, kad ryte pabustumėt geros nuotaikos :)

Nepamirškite būti saulės šviesoje ir dauuug šypsotis 😉

Linkiu sėkmingos dienos!


One Response  
  • Simona writes:
    balandžio 18th, 20113:33at
    Profilio nuotrauka (Simona)

    Sveikinu su pirmu įrašu:) Įkvėpei optimizmo, reiks prisimint mankštos patarimą…Prie sėkmingos dienos pridėčiau nesvanaudišką poelgį, muziką, bet visų dalykų, kurie dieną paverstų sėkminga, neišvardinsi, o ir nereikia, nes pagrindinius paminėjai. Sėkmės rašant toliau :)


SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos