SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Vyk šalin tą pilką debesėlį
spalio 2nd, 2012 by Lina

Sako, jog tie, kurie šalia, turi tendenciją nustebinti tave labiausiai. Niekad negalvojau, kad mano gyvenime ši tendencija pasitvirtins. Koks jausmas, kai asmuo, iš kurio tikiesi normalaus bendravimo, elgiasi su tavimi taip, lyg būtum negras vergijos metais? Tikrai nekoks. Visada numanau ko tikėtis bendraujant su kitais, tačiau šįkart esu stebinama kasdien. Galbūt dabar sunkus metas lietuviams? Gal kokia depresija temdo šalį? O gal tik kai kuriuos asmenis?

Juokingiausia, kad kai sulaukiu tokio bendravimo, nuolatinių priekaištų ir esu ant ribos pratrūkti, aš jaučiuosi lyg būčiau dėl to kaltinama. Ir tik aš tai jaučiu bei suprantu, ir tai skaudina. Tie, kurie taip elgiasi – jiems tai normalu. Pasakiau – na ir kas. Pyktelėjau – kas čia tokio. Nepadėkojau. Neatsiprašiau. Nebendrauju be pagrindo, nes man taip patinka (!) Kiek asmuo gali turėti ciniškumo? Manau tam nėra ribų. Tik mano kantrybei ribos jau artėja prie pabaigos. Bandai į viską reaguoti optimistiškai, ir tikėtis, kad čia tik blogos nuotaikos debesėlis, bet veltui, ateina kita tokia pati diena. Ir vėl mąstau, ką darau ne taip. Velniop viską! Ne aš surūgusi, kaip praeitos savaitės pienas, tai kodėl turiu dėl to rūpintis?

Manau, metas nusimesti tą slegiančią nuotaiką ir nustoti suprasti ko kitiems iš tavęs reikia, nes iš kai kurių elgsenos to niekada nesuprasi. Artėjant šalčiams geriau patausosiu sveikatą ir nustosiu derintis prie aplinkinių nuotaikų kaitos. Patariu tai padaryti visiems, ir neleisti kitų negandoms apimti jūsų gyvenimo, kurį, primenu, gyvenate tik kartą. Manau jis per trumpas kitų gyvenimų analizei 😉


Comments are closed

SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos